http://claudiu-moldovan.com
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.


da
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Ce parere ai despre Forum???

In jos 
+10
crazyboy100
SIDO
Jonnyy
rapidfans
Dark
allin
C.Ronaldo08
uLTraSinHo
an0n1muS
Athletic
14 participan?i
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Cum vreti sa arate forumul?
Cum i acum?
Ce parere ai despre Forum??? - Pagina 2 Vote_lcap82%Ce parere ai despre Forum??? - Pagina 2 Vote_rcap
 82% [ 14 ]
Cum o fost inainte?
Ce parere ai despre Forum??? - Pagina 2 Vote_lcap18%Ce parere ai despre Forum??? - Pagina 2 Vote_rcap
 18% [ 3 ]
Total voturi : 17
 

AutorMesaj
andreyrobinho
Prescolar
Prescolar
andreyrobinho


Numarul mesajelor : 142
Varsta : 30
Location : ....Cazino....
Data de inscriere : 23/03/2008

Ce parere ai despre Forum??? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ce parere ai despre Forum???   Ce parere ai despre Forum??? - Pagina 2 Icon_minitimeVin Apr 04, 2008 10:54 pm

Ohoooooooooo!!! cheers cheers cheers cheers

Ce skin avem .......

Bravo Clau .....si Ionutz .......si Dark .....si felicitari la toti adminii pt ca ati facut acest forum 8) 8) Razz Razz

Exact asha cum e in momentul asta sa'l lasi ......Ai reusit sa'l faci perfect!!! cheers




________________
Ce parere ai despre Forum??? - Pagina 2 Footba11




multumim mai mult clau Very Happy
Sus In jos
andreyrobinho
Prescolar
Prescolar
andreyrobinho


Numarul mesajelor : 142
Varsta : 30
Location : ....Cazino....
Data de inscriere : 23/03/2008

Ce parere ai despre Forum??? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ce parere ai despre Forum???   Ce parere ai despre Forum??? - Pagina 2 Icon_minitimeSam Apr 05, 2008 11:40 am

De ce ai schimbat ma skinul din nou?????? Sad

Ala de ieri era pefect!!



Dc nu iti place Question
allin
Sus In jos
uLTraSinHo
Prescolar
Prescolar



Numarul mesajelor : 116
Varsta : 29
Data de inscriere : 30/03/2008

Ce parere ai despre Forum??? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ce parere ai despre Forum???   Ce parere ai despre Forum??? - Pagina 2 Icon_minitimeSam Apr 05, 2008 1:09 pm

Acum este super Very Happy
Sus In jos
crazyboy100
Admin
Admin
crazyboy100


Numarul mesajelor : 96
Varsta : 31
Data de inscriere : 21/03/2008

Ce parere ai despre Forum??? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ce parere ai despre Forum???   Ce parere ai despre Forum??? - Pagina 2 Icon_minitimeMar Apr 08, 2008 2:25 am

De ce ati schimbat situ iara arata urat asa e prea multe cupe
Sus In jos
agent00
Nou Venit
Nou Venit
agent00


Numarul mesajelor : 45
Varsta : 32
Location : Sebes
Data de inscriere : 25/03/2008

Ce parere ai despre Forum??? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ce parere ai despre Forum???   Ce parere ai despre Forum??? - Pagina 2 Icon_minitimeMar Apr 08, 2008 9:51 pm

imi place site si mai mult,,,acum ascultam muzica..misto..foarte tare chestia cu muzica=imi place
Sus In jos
Athletic
Admin
Admin
Athletic


Numarul mesajelor : 453
Varsta : 34
Location : Mures
Data de inscriere : 13/03/2008

Ce parere ai despre Forum??? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ce parere ai despre Forum???   Ce parere ai despre Forum??? - Pagina 2 Icon_minitimeMar Apr 08, 2008 9:57 pm

agent00 a scris:
imi place site si mai mult,,,acum ascultam muzica..misto..foarte tare chestia cu muzica=imi place


stai k asta nui nik.....o sa pun mai multa muzica!!!Wink

Athletic
Sus In jos
http://fifa-4-all.forumcanada.org
andreyrobinho
Prescolar
Prescolar
andreyrobinho


Numarul mesajelor : 142
Varsta : 30
Location : ....Cazino....
Data de inscriere : 23/03/2008

Ce parere ai despre Forum??? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ce parere ai despre Forum???   Ce parere ai despre Forum??? - Pagina 2 Icon_minitimeMar Apr 08, 2008 10:52 pm

afro afro

Ce tare e asta cu muzica


si k ceasu ce zici???
Athletic
Sus In jos
allin
Prescolar
Prescolar
allin


Numarul mesajelor : 113
Varsta : 33
Location : Slatina
Data de inscriere : 30/03/2008

Ce parere ai despre Forum??? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ce parere ai despre Forum???   Ce parere ai despre Forum??? - Pagina 2 Icon_minitimeMier Apr 09, 2008 12:28 pm

Nu e treaba buna q muzyka.. de ex: daca utilizatorul/vizitatorul asculta muzyka de la el dic comp (cum fac si eu de altfel) nu se intelege nyk si o sa iasa automat de pe sit !!! si ala e banner? se pare ca nu din pacate... ocupa tot forumul... Poate astea va ajuta cu ceva => Imagine Imagine Imagine !
Sus In jos
andreyrobinho
Prescolar
Prescolar
andreyrobinho


Numarul mesajelor : 142
Varsta : 30
Location : ....Cazino....
Data de inscriere : 23/03/2008

Ce parere ai despre Forum??? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ce parere ai despre Forum???   Ce parere ai despre Forum??? - Pagina 2 Icon_minitimeMier Apr 09, 2008 6:32 pm

allin a scris:
Nu e treaba buna q muzyka.. de ex: daca utilizatorul/vizitatorul asculta muzyka de la el dic comp (cum fac si eu de altfel) nu se intelege nyk si o sa iasa automat de pe sit !!! si ala e banner? se pare ca nu din pacate... ocupa tot forumul... Poate astea va ajuta cu ceva => Imagine Imagine Imagine !

Are dreptate allin ..........eu am intrat fara muzica ....si nu mi-am dat seama ...dar cand am intrat cu muzica am avut senzatia sa ies ....

BV Allin .......Iti meritzi titlul de ADMIN cheers cheers

Ms oriqm, sa stii ca am experienta !
Like a Star @ heaven allin Like a Star @ heaven
Sus In jos
crazyboy100
Admin
Admin
crazyboy100


Numarul mesajelor : 96
Varsta : 31
Data de inscriere : 21/03/2008

Ce parere ai despre Forum??? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ce parere ai despre Forum???   Ce parere ai despre Forum??? - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Apr 10, 2008 1:41 pm

Prieteni schimbati forumu ca nu are nici un farmec mie unu nu miar place sa intru pe asa ceva scratch nu stiu voi albu ala face forumu sa arete ca un forum abandonat
Sus In jos
allin
Prescolar
Prescolar
allin


Numarul mesajelor : 113
Varsta : 33
Location : Slatina
Data de inscriere : 30/03/2008

Ce parere ai despre Forum??? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ce parere ai despre Forum???   Ce parere ai despre Forum??? - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Apr 10, 2008 4:23 pm

crazyboy100 a scris:
Prieteni schimbati forumu ca nu are nici un farmec mie unu nu miar place sa intru pe asa ceva scratch nu stiu voi albu ala face forumu sa arete ca un forum abandonat


Ai dreptate, chiar nu inteleg de ce a fost facut in halul acesta No No No
Sus In jos
Athletic
Admin
Admin
Athletic


Numarul mesajelor : 453
Varsta : 34
Location : Mures
Data de inscriere : 13/03/2008

Ce parere ai despre Forum??? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ce parere ai despre Forum???   Ce parere ai despre Forum??? - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Apr 10, 2008 4:26 pm

allin a scris:
crazyboy100 a scris:
Prieteni schimbati forumu ca nu are nici un farmec mie unu nu miar place sa intru pe asa ceva scratch nu stiu voi albu ala face forumu sa arete ca un forum abandonat


Ai dreptate, chiar nu inteleg de ce a fost facut in halul acesta No No No



OK DATIMI CVA IDEI SI IL SKIMB>>>>DA SA FIE IDEI BUNE
Sus In jos
http://fifa-4-all.forumcanada.org
crazyboy100
Admin
Admin
crazyboy100


Numarul mesajelor : 96
Varsta : 31
Data de inscriere : 21/03/2008

Ce parere ai despre Forum??? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ce parere ai despre Forum???   Ce parere ai despre Forum??? - Pagina 2 Icon_minitimeVin Apr 11, 2008 6:37 pm

Dati un click pe asta e amblema sitului si haideti sa o facem pe locu unu................. da un click pe linku asta te rog mult www.dracusori.ro/dracusor-30-fifa-4-all ...................... sal il crestem cu drag
Sus In jos
Axi_F.B.I
Nou Venit
Nou Venit



Numarul mesajelor : 10
Data de inscriere : 30/03/2008

Ce parere ai despre Forum??? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ce parere ai despre Forum???   Ce parere ai despre Forum??? - Pagina 2 Icon_minitimeMier Apr 23, 2008 2:32 pm

bun forum asa mai merge lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce
Sus In jos
Continut sponsorizat





Ce parere ai despre Forum??? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ce parere ai despre Forum???   Ce parere ai despre Forum??? - Pagina 2 Icon_minitime

Sus In jos
 
Ce parere ai despre Forum???
Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
 Subiecte similare
-
» Discutii,nelamuriri despre snapsaver
» Pareri despre clasamentul general !

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
http://claudiu-moldovan.com :: Forum :: Pareri despre forum-
Mergi direct la: